Послання, звернення

Великоднє привітання владики Михаїла!
Великоднє привітання владики Михаїла!

Привітання

 

Великопосне послання до священиків

 

ЗВЕРНЕННЯ
Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім’ї в Україні

 

Великодне пастирське послання до священиків, монахів і монахинь, семінаристів, християнських чоловічих і жіночих братств і всіх вірних братів і сестер Сокальсько-Жовківської єпархії 2019 р. Б.

 

Послання Кир Михаїла на Великий піст 2019 р. Б.

Великопосне послання для священиків, монахів і монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії на 2019 р.

 

 

Звернення Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
до вірних та всіх громадян України
з нагоди Президентських виборів

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Різдво 2019

 

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • УМХ

    УМХ

     за діяльності А.Шептицького було покладено основу для створення Львівської Богословської Академії (сьогодні - Український Католицький університет), Львівської Духовної семінарії, засновано також богословське наукове товариство. Ще однією важливою подією в історії Української Церкви, яка відбулась з благословення А.Шептицького, було створення організації "Українська Молодь – Христові" (УМХ) у 1933р. В часи переслідувань припинили своє існування численні організації та товариства, серед яких була і УМХ. Але з 1990р., коли наша церква вийшла з підпілля, за ініціативою Бориса Ґудзяка діяльність УМХ була відновлена.

    Метою організації сьогодні є об'єднання християнської молоді для пропагування християнської моралі, поширення християнського світогляду, популяризація в молодіжному середовищі християнського способу життя.

    24 вересня 2005р. відбулись установчі збори Сокальської міської організації УМХ у складі 13 чоловік, на яких було прийнято рішення про створення у Сокалі осередку молодіжної громадської організації "Українська молодь - Христові". Зразу ж відбулись вибори на керівні посади організації та затверджено статут.

    На даний час праця молоді в організації полягає у активній праці при парафії храму св. апп. Петра і Павла. Зусиллями членів УМХ проводяться різноманітні заходи, які часто стосуються харитативної діяльності, а саме - проведення свята Миколая для дітей-сиріт; акція "Великодній кошик" для потребуючих людей; Різдвяна Коляда та Вертеп. Щороку в літній час організовуються "Веселі канікули з Богом". Також умхівці дбають про власний духовний та культурний розвиток. Вони беруть участь у різноманітних реколекціях, прощах, відвідують театри та фестивалі, організовують відпочинкові поїздки в Карпати.

    Дорога молоде! Хочеш отримати духовну пораду чи просто поговорити про життя? Помолитись разом з нами або приєнатись до проведення УМХівцями різних акцій? Приходьте на наші зустрічі, які проводяться щосуботи о 4 годині з вересня до травня у парафіяльному будинку храму св. апп. Петра і Павла.

     

    Тут знайдеш Христа! Тут знайдеш себе! Тут знайдеш себе у Христі!

       Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua