Послання, звернення

Великоднє привітання владики Михаїла!
Великоднє привітання владики Михаїла!

Привітання

 

Великопосне послання до священиків

 

ЗВЕРНЕННЯ
Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім’ї в Україні

 

Великодне пастирське послання до священиків, монахів і монахинь, семінаристів, християнських чоловічих і жіночих братств і всіх вірних братів і сестер Сокальсько-Жовківської єпархії 2019 р. Б.

 

Послання Кир Михаїла на Великий піст 2019 р. Б.

Великопосне послання для священиків, монахів і монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії на 2019 р.

 

 

Звернення Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
до вірних та всіх громадян України
з нагоди Президентських виборів

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Різдво 2019

 

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • Освячено храм у виправній колонії №47
  • Освячено храм у виправній колонії №47

   Освячено храм у виправній колонії №47

   2 червня у Сокальській виправній колонії №47 пройшла приємна і неординарна подія - урочисте відкриття та освячення храму Юрія Переможця УГКЦ.

   Цій події передувала клопітка праця і нестримне ибажання здійснити благородну справу . У зв'язку із відсутністю культової споруди тривалий час богослужіння, бесіди, доховні навчання проводилися в різних приміщеннях та різних умовах установи. І тоді капелан катедрального храму св.ап.Петра і Павла Андрій Дутчак звернувся до адміністрації установи із пропозицією щодо надання окремого приміщення для церкви. До благородної справи долучилися небайдужі земляки.

   І тоді, на спільній нараді керівництва установи, священників і меценатів було прийнято рішення про виділення ділянки для майбутньої церкви.

   У листопаді 2015 року розпочалось будівництво. Варто зазначити, що усі роботи по будівництву церкви засуджені установи виконали власними силами. Стіни, дах, купол, оздоблення - усе виконано руками ув'язнених. Звісно, за активного сприяння працівників установи, які не шкодуючи власного часу, а подекуди і коштів,

  • Освячено храм у виправній колонії №47
  • Освячено храм у виправній колонії №47

   Серед учасників дійства були: начальник західнного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайло Дзюдзь; єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун; прокурор Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук; начальник виправної колонії Андрій Бойко; Жвирківський селищний голова Іван Кошлай; начальники установ та підприємств західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції; священнослужителі.

   Численними грамотами від Преосвященного Владики і керівництва колонії за значний внесок у цій благородній справі були нагородженні усі, хто долучився до будівництва.

   Після офіційної частини усі присутні зайшли до новозбудованого храму, і Архиєрей, у присутності багатьох священиків та вірних, здійснив чин його освячення. У євангельській проповіді владика як зразок взаємовідносин між начальниками і в’язнями поставив приклад святого апостола Павла та його наглядачів під час поїздки до Риму, де арештований апостол мав стати на суді перед кесарем за віру в Ісуса Христа.

   світлини  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua