Послання, звернення

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

Учасники XV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів, яка від 3 до 28 жовтня 2018 року відбувалася у Ватикані на тему «Молодь, віра і розпізнавання покликання», звернулися до молоді світу з наступним листом, якого наприкінці Святої Меси з нагоди закриття зачитав кардинал Лоренцо Балдіссері, Генеральний Секретар Синоду Єпископів:

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 

АРХИПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ НА ВЕЛИКИЙ ПІСТ

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

 

ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ДО ВІРНИХ УГКЦ ТА ВСІХ ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ З НАГОДИ СТОДВАДЦЯТИП'ЯТИРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО

Господи, навчи мене

творити волю Твою, бо Ти єси Бог мій (Пс. 143, 10).

 

Послання Папи Франциска з нагоди XXV Дня хворого

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Різдво 2016 – 2017   (ВІДЕО)

  «Милосердя Двері» Богородиця різдвує,

  Воплотився Бог в Ній на землі.

  Вона для Бога стала небом,

  Тепер вітають Її всі. 

  Христос Рождається! Славіти Його!

 

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви стосовно небезпеки гендерної ідеології.

 

Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких епископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • У Сокалі вшанували Героїв Майдану
  • У Сокалі вшанували Героїв Майдану

   У Сокалі вшанували Героїв Майдану

   20 лютого біля стіни пам'яті Героям Небесної Сотні відбулась поминальна панахида за полеглими у протистоянні на Майдані.

   Минуло рівно три роки від страшних подій, що їх з болем пережила країна, але які допомогли змінити погляди багатьох українців. Рівно три роки назад майже мільйон мирних мітингувальників зібралися у центрі Києва, щоб власними зусиллями захистити свої права та гідність. Як наслідок вбивства, силовий розгін, катування та викрадення активістів. Саме 20 лютого 2014 року цвіт народу українського, дочки та сини цілопально віддали свої духовні та фізичні сили, щоб «кривавий четвер» навіки закарбувався на людських серцях. Поруч з тим мусимо пам’ятати військових, які кожен день гинуть у ході війни на сході України, тим самим продовжуючи боротися за цілісність нашого краю. Смерть щодня вносить смуток в українські родини, забираючи у когось батька чи брата. Тисячі героїв відчайдушно зробили перший крок, обливши землю багряною кров’ю, яка стали насінням для нашого майбутнього. Пшеничне зерно, впавши у землю, вмирає, натомість дає врожай у стократ більше. Так само вмерли для людського ока  ті, пам'ять яких у теперішні дня святкуємо: «очам безумних видалось, що вони вмерли, і їхнє переставлення вважано за нещастя, а відхід їх від нас — за згубу, вони однак — у мирі. Бо хоч, в очах людських, їх спіткала кара, надія їх повна безсмертям; вони, потерпівши трохи, великих благодійств зазнають, бо Бог їх досвідчив | і знайшов їх достойними себе. Він випробував їх, як золото в горнилі, | і прийняв їх, як жертву всепалення» (Муд. 3, 2-6).

   Цей захід запропонував усім присутнім поринути у глибокі спогади, які спільно переживали три роки тому – хтось стоячи на колінах у каплиці, а хтось стоячи «від ранньої сторожі до ночі» на Майдані.

   Вшановуючи Небесну Сотню як героїв України маємо за ціль ніколи не забувати цю жахливу втрату й жити так, щоб їх жертва не була марною. У свою чергу складаємо подяку батькам та рідним, які виховали світочів української державності. Нехай всі ті, хто віддав своє життя та душу за єдність та міць України, живуть у наших серцях з надією на краще майбутнє.

   Слава Україні! Героям Слава!

  • У Сокалі вшанували Героїв Майдану
  • У Сокалі вшанували Героїв Майдану
  • У Сокалі вшанували Героїв Майдану
  • У Сокалі вшанували Героїв Майдану  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua