Послання, звернення

Великоднє привітання владики Михаїла!
Великоднє привітання владики Михаїла!

Привітання

 

Великопосне послання до священиків

 

ЗВЕРНЕННЯ
Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім’ї в Україні

 

Великодне пастирське послання до священиків, монахів і монахинь, семінаристів, християнських чоловічих і жіночих братств і всіх вірних братів і сестер Сокальсько-Жовківської єпархії 2019 р. Б.

 

Послання Кир Михаїла на Великий піст 2019 р. Б.

Великопосне послання для священиків, монахів і монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії на 2019 р.

 

 

Звернення Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
до вірних та всіх громадян України
з нагоди Президентських виборів

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Різдво 2019

 

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • Вклонитись мощам св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • Вклонитись мощам св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі

   Вклонитись мощам св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі

   22 серпня до катедрального собору св.ап.Петра і Павла привіз мощі свв. верх. апп. Петра і Павла на постійне перебування Преосвященний Владика Іриней Білик, ЧСВВ Канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре.  Урочиста зустріч святині проходила на подвір'ї храму.
   Настоятель храму о.Ярослав Кащук, зустрічаючи владик разом зі священниками, звернувся  з такими словами:
   -  Для нас, жителів міста, а особливо для собору, ви зробили надзвичайне свято - перенесення мощей са.ап. Петра і Павла в м.Сокаль. Як читаємо у Книзі Діянь апостолів,  їхніми руками  творились великі знамена і чудеса. Тільки одна тінь ап.Петра оздоровлювала недужих. А тут ви привезли частинку мощей нетлінних, щоб ми могли молитовно доторкатися і також віддавати свої біди і нещастя, болі і страждання. Ми всі надіємося на ту велику поміч. Ще раз складаємо велику подяку вам, преосвятіші владики, за торжество віри у нашому соборі.
   Богослужіння очолив високопреосвященний  Кир Ігор Возняк, митрополит Львівський у спів служінні правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківського Кир Михаїла Колтуна та каноніка базиліки Санта Марія Маджоре в Римі Кир Іринея Білика.
   Кир Михаїл наголосив на великому значені цієї події:
   - Преосвященний владико Ігоре та преосвященний владико Іринею, ви представляєте церкву нашу у м.Римі. Своїми стараннями доклалися до того, щоб в нашому храмі перебували мощі святих, які закликають, щоби наша віра стала живою. Дуже  вдячні за таку можливість. А ваша присутність надає  цій події офіційності.
   Кир Ігор подякував владиці Іринею, що привіз мощі святих апостолів, яких залишилось не так і багато вже й в Римі:
   - Дякую і отцям, котрі так численно зібралися сьогодні, а це означає що дана подія є для нас дуже важливою. Як пригадував о.Ярослав, навіть тінь апостола зціляла, а тут є більше. Є якась частина кісточок, які колись оживляли душі апостолів. Знаємо, що не завжди їхнє життя було добрим і вірним перед Богом, але покаялись. Так само і ми. Ми - люди і робимо багато зла, не завжди язик за зубами можемо втримати і кажемо те, що не треба. Але маємо можливість покаятися, молитися, наслідувати віру святих апостолів і здобути, як  і вони, вічну нагороду та щастя. Чого бажаю і вам також.  Адже  нам відомі різні випадки коли віра зцілювала.
   У відповідь Владика Іриней поділився власними відчуттями:
   - З великою радість я прибув з апостольської столиці - Риму, щоб передати вам давно очікувані мощі св.ап.Петра і Павла. Сьогоднішня урочистість  єднає нас з апостольською столицею, з наступником св.Павла. З цієї урочистої нагоди з приємністю передаю вам апостольське архієрейське благословення Папи Римського Франциска з його побажаннями щедрої Божої благодаті та небесних ласк. Так як в невеликій частинці Євхаристії є невидимо присутній цілий живий Христос, так само і в частинках мощей святих є невидимо присутні самі святі. Отож, від сьогодні ви зможете  молитовно вшановувати мощі св.ап. Петра і Павла та просити їхнього небесного заступництва над нашою державою, вашим містом та вашими родинами. У сьогоднішній Богом благословенний святий день в цей тривожний час агресії, пандемії хочу щиро привітати всіх вас та побажати, щоб були гідними послідовниками святих верховних апостолів Петра і Павла у їх самопожертві, відданості, проповідувані та утверджені Христового царства, були активними свідками віри, правди та переможної любові. Так, як і наші воїни на Сході України, які готові життя своє покласти за нас на вівтар свободи  Батьківщини.  Щоб на оновленій землі врага не було супостата, а був син і була мати, і були люди на нашій Українській землі.
   Настоятель храму о.Ярослав Кащук подякував усім присутнім за те, що прийшли віддати шану і уклін святим мощам. Завершили урочисту молитву виконанням духовного гімну України. Опісля духовенство, священнослужителі та парафіяни вклонилися мощам святих.
   Відтепер, мощі знаходитимуться біля переносної ікони апостолів Петра і Павла, тож  парафіяни храму і гості зможуть будь-коли, при потребі чи просто за бажанням, вклонитися і попросити допомоги у св.ап.Петра і Павла.

  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі
  • мощi св.ап.Петра і Павла можна в катедральному соборі  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua