Послання, звернення

АРХИПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ НА ВЕЛИКИЙ ПІСТ

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

 

ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ДО ВІРНИХ УГКЦ ТА ВСІХ ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ З НАГОДИ СТОДВАДЦЯТИП'ЯТИРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО

Господи, навчи мене

творити волю Твою, бо Ти єси Бог мій (Пс. 143, 10).

 

Послання Папи Франциска з нагоди XXV Дня хворого

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Різдво 2016 – 2017   (ВІДЕО)

  «Милосердя Двері» Богородиця різдвує,

  Воплотився Бог в Ній на землі.

  Вона для Бога стала небом,

  Тепер вітають Її всі. 

  Христос Рождається! Славіти Його!

 

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви стосовно небезпеки гендерної ідеології.

 

Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких епископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів

 

ПОСТАНОВИ Сімдесят третьої сесії Синоду Епископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

 

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2016 року


 

Звернення Синоду Єпископів УГКЦ до захисників Батьківщини!

Дорогі наші захисники! Сьогодні ви, долаючи тугу розлуки з найріднішими, труднощі військового побуту, постійну загрозу власному життю, гнітючі спомини непоправних втрат, незламно, із синівською любов’ю до рідної землі стоїте на захисті свободи і життя своїх дітей, дружин і кожного громадянина України.

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • проща з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.
  • Відбулась проща для учнів, вчителів і батьків Сокальського НВК "ЗШ І - ІІІ ст.№4 - ліцей" з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.

   5 вересня була організована проща до катедрального храму св.ап. Петра і Павла у м. Сокалі з нагоди ювілейного року Божого Милосердя. Учні, батьки, вчителі, працівники Сокальського НВК "ЗШ І - ІІІ ст.№4 - ліцей" мали можливість взяти участь у Божественній Літургії, приступити до Святих  Тайн, пройти через Двері Милосердя й отримати повний відпуст.

   Цьогорічний ювілейний рік, присвячений Божому Милосердю, в цілій Католицькій Церкві винятковий, оскільки завдяки благословенню папи Франциска дозволяє здійснювати такі ж чини у катедральних храмах та відпустових місцях по цілому світі.

   Зібравшись біля школи, усі учасники урочистою колоною пройшли головними вулицями міста до храму. На подвір’ї храму усіх зустрів отець Андрій Дутчак, який призначений місіонаром Божого милосердя у Сокальсько-Жовківській єпархії, уділив своє благословення і розпочав з Молебного чину відкривання дверей. Обряд відкриття цих дверей вказує на те, що під час Ювілею вірні є запрошені до «надзвичайного шляху», прямуючи до спасіння. Це буде особлива нагода, щоб під час Святого року вірні могли увійти до храму Божого Милосердя, відчути радість прощення  прощення милосердного Отця так, як її відчув євангельський блудний син. Чин урочистого відчинення Святих Дверей сягає 1500 року. Традиційно вірні, які в цей рік здійснили паломництво, отримували повний відпуст, виконавши декілька головних умов, визначених Святішим Отцем: прийняття Святих Тайн Покаяння та Євхаристії, молитва в наміренні Святішого Отця, повне зречення від гріха.. Опісля відбулася Божественна Літургія.

   Саме така проща є прекрасною нагодою кожній людині для роздуму про своє духовне життя та стосунки із Богом, до чого вона покликана, куди вона прямує у своєму житті і при потребі змінити напрям руху.

  • проща з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.
  • проща з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.
  • проща з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.
  • проща з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.
  • проща з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.
  • проща з нагоди ювілейного року Божого Милосердя.


  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла. Її нещодавно відкрили у парафіяльному будинку.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua