Послання, звернення

Послання Кир Михаїла на Великий піст 2019 р. Б.

Великопосне послання для священиків, монахів і монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії на 2019 р.

 

 

Звернення Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
до вірних та всіх громадян України
з нагоди Президентських виборів

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Різдво 2019

 

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 

АРХИПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ НА ВЕЛИКИЙ ПІСТ

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

 

ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ДО ВІРНИХ УГКЦ ТА ВСІХ ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ З НАГОДИ СТОДВАДЦЯТИП'ЯТИРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО

 

Послання Папи Франциска з нагоди XXV Дня хворого

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • Вшанування 25-ї річниці незалежності України
  • Вшанування 25-ї річниці незалежності України
   Вшанування 25-ї річниці незалежності України

   24 серпня визначний день для кожного українця і справжнього патріота України. Мимоволі в цей день згадуєш історію своєї держави і по особливому переживаєш цей тривалий шлях до осягнення цієї бажаної незалежності. У свідомості повстають постаті воїнів-борців Січових стрільців, УПА і відчуваєш біль вже свіжих ран сьогодення.

   І лише в молитві Бог дає можливість нам відчути і зрозуміти правдиву ціну жертви яку наш народ поклав на вівтар своєї свободи і незалежності. І саме молитва, в цей день, для парафіян катедрального собору Петра і Павла стала центром у відзначенні цієї важливої дати 25-ти річчя незалежності України. Урочисту Літургію, у співслужінні сотрудників храму, очолив адміністратор о. Ярослав Кащук.  « Примиритись з Богом…» - слова якими о. Ярослав звернувся до представників влади і всіх вірних які були присутні на молитві.

   Ми повинні бути свідомі, що саме через самопожертву і героїзм наших борців за незалежність ми сьогодні маємо можливість розмовляти рідною мовою, стояти під синьо-жовтим прапором і співати свій гімн.

  • Вшанування 25-ї річниці незалежності України
  • Вшанування 25-ї річниці незалежності України

   Після літургії всі процесійною ходою від храму до пам’ятної дошки, де спільною панахидою вірних і священників катедрального собору  вшанували пам'ять героїв майдану і загиблих воїнів в АТО.   Важко передати відчуття і пережиття коли бачиш на чолі процесії сивочолих воїнів УПА, які вже у свої старечі роки твердим кроком йдуть щоб віддати шану новітнім героям.

   Можливо, для когось це свято це ще одна можливість виступити на мітингу, виявити свої егоїстичні амбіції, вважаючи, що поливши когось брудом себе покажуть кращими, вони навіть не усвідомлюють, що цим самим завдають болю цим сивочолим героям і посипають сіль на зранене материнське серце.

  • Вшанування 25-ї річниці незалежності України
  • Вшанування 25-ї річниці незалежності України

   Багато сумних думок навіює вшанування дня незалежності у нашому місті. Можна звинуватити владу у неорганізованості дійства і незрозуміле намагання втрутитись і змінити маршрут процесійного ходу, можна звинуватити людей у байдужості через малу участь і активність… Але це все людські міркування, хочеться пригадати на кінець один вислів – «Україна лише тоді зможе встати з колін біди і нужди, коли встане на коліна перед Богом». І ми повинні розуміти, що цей вислів має об’єднати всіх - і владу і простий народ.
  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua