Послання, звернення

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

Учасники XV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів, яка від 3 до 28 жовтня 2018 року відбувалася у Ватикані на тему «Молодь, віра і розпізнавання покликання», звернулися до молоді світу з наступним листом, якого наприкінці Святої Меси з нагоди закриття зачитав кардинал Лоренцо Балдіссері, Генеральний Секретар Синоду Єпископів:

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 

АРХИПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ НА ВЕЛИКИЙ ПІСТ

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

 

ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ДО ВІРНИХ УГКЦ ТА ВСІХ ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ З НАГОДИ СТОДВАДЦЯТИП'ЯТИРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО

Господи, навчи мене

творити волю Твою, бо Ти єси Бог мій (Пс. 143, 10).

 

Послання Папи Франциска з нагоди XXV Дня хворого

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Різдво 2016 – 2017   (ВІДЕО)

  «Милосердя Двері» Богородиця різдвує,

  Воплотився Бог в Ній на землі.

  Вона для Бога стала небом,

  Тепер вітають Її всі. 

  Христос Рождається! Славіти Його!

 

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви стосовно небезпеки гендерної ідеології.

 

Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких епископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • Довіряймо Богові на взір Пресвятої Богородиці, Кир Михаїл (Колтун), в часі проповіді на Благовіщення
  • Довіряймо Богові на взір Пресвятої Богородиці, Кир Михаїл (Колтун), в часі проповіді на Благовіщення

   Довіряймо Богові на взір Пресвятої Богородиці, Кир Михаїл (Колтун), в часі проповіді на Благовіщення

   07-04-2018 р. Б., у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці та Великої Суботи, в катедральному храмі св. апостолів Петра і Павла м. Сокаля, Владика Михаїл (Колтун) очолив Вечірню з літургією Василія Великого.

   У своїй проповіді Архиєрей наголосив на важливості цілковитого довіря Богові, так як це робила Пресвята Богородиця.

   "Сьогодні ми бачимо Ісуса, який лежить у гробі, і одночасно святкуємо свято Благовіщення, які разом становлять свято нашої віри.

   Колись юдеї сприймали Ісуса Христа як вчителя, покладали на Нього надію як на спасителя, але коли Його розіп’яли, то майже всі розбіглися зі страху. Такими кроками і апостоли досвідчали слова Ісуса Христа в своєму житті. Вірили і не довіряли, слухали і не сприймали, і коли Ісус перебував у гробі, то їх не видно.

   Подія Благовіщення представляє нам картину, як Ангел Господній увійшов до кімнати в якій молилася Марія, і звістив їй новину про те, що вона стане Матір’ю Відкупителя світу. Діалог Марії з Ангелом насторожує її, бо питається, як це станеться? Але час духовного зросту навчив її довірятися Богові. Виховуючись при храмі, вона розуміла важливе значення довіри Богові. Однак перед такою пропозицією Марія зустрілася вперше, і знову ж випробування у вірі. Як довіритися Богові в такій неймовірній речі? Це ж неможливо в світі. Так само й Ісус Христос помер, ну і як же Він має воскреснути? Як в це повірити?

   Сьогодні прийшла наша черга, щоб скріпитися у вірі й цілковито довіритися Богові, повірити, що ввесь світ і все життя є в Його руках.

   Віра це не просто знання, що є Бог і всім управляє. Довіритись Богові в своїх ділах і жити цим довір’ям, це є подвижництво. Від кого ж нам чекати допомоги, як не від Бога. Коли ми перебуваємо з Богом, то зовні здавалось би нічого не міняється, однак міняється в душі, діє внутрішня сила.

   Від нас залежить подальша історія і доля нашого життя, що ми будемо досвідчати на життєвій дорозі та якими будуть наші взаємини з Богом. Нехай кожен із нас докладає своїх зусиль у молитві, жертві та добрих ділах щоб збагачувати та прикрашати нашу віру, та свідчити, що Христос є з нами повсякчас». (Зі слова Преосвященного Владики Михаїла)

   Прес-служба єпархії

   Прес-служба єпархії  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua