Послання, звернення

Великоднє привітання владики Михаїла!
Великоднє привітання владики Михаїла!

Привітання

 

Великопосне послання до священиків

 

ЗВЕРНЕННЯ
Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім’ї в Україні

 

Великодне пастирське послання до священиків, монахів і монахинь, семінаристів, християнських чоловічих і жіночих братств і всіх вірних братів і сестер Сокальсько-Жовківської єпархії 2019 р. Б.

 

Послання Кир Михаїла на Великий піст 2019 р. Б.

Великопосне послання для священиків, монахів і монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії на 2019 р.

 

 

Звернення Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
до вірних та всіх громадян України
з нагоди Президентських виборів

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Різдво 2019

 

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 



Партнери
  • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
  • Інтернет провайдер "Bestlink"

    • Апостольство молитви

        Апостольство молитви

        товариство Апостольства молитви виникло у 1844 році в південній Франції в єзуїтській колегії, місто Вальц. Отці Франциск Жотрель і Генріх Рамієр опрацювали організаційні моменти. Метою було пожвавлення апостольського духу молитви студентської молоді. Найновіший статут Апостольства молитви був затверджений папою Павлом VI 27-го березня 1968 року.

        Апостольство молитви в Україні і світі.

        Апостольство молитви є загально церковним об’єднанням і розвиває свою діяльність, спираючись на парафії, єпархії, а також чернечі згромадження. Має організаційні структури і статут. Його ініціаторами у світі є отці Єзуїти, а в Україні – отці Василіани. Апостольство молитви існує в понад 100 країнах світу. Це діло ґрунтується на євхаристійно-євангелічній формі побожності. Апостольство молитви було підтверджене черговими папами, воно має підтримку місцевих єпископів та парафіяльних священиків. Пошана, яка віддається Божому Серцю у молитві і праці членів цього об’єднання, стає все більш життєдайною і доступною для сучасної людини.

        В Україні Апостольство молитви виникло у 80-тих роках XIX століття. Перший гурток створено при храмі св. Онуфрія у Львові. Тепер Апостольство молитви діє на теренах всієї Західної України і там, де є Василіанські осідки. Також воно діє через індивідуальне апостольство необ’єднаних вірних.

        Структура Апостольства молитви

        Апостольство молитви є апостольською справою Церкви, яка безпосередньо підлягає Святішому Отцю. Його очолює Генеральний Директор, що має резиденцію в Римі. Національний Секретар перебуває в тій країні, де існує Апостольство молитви. Він відповідає за Апостольство, ведення Секретаріату, а також видання часопису «Місіонер». Прийняття до спільноти здійснює відповідальний за неї в даній парафії священик в порозумінні з Національним Секретаріатом Апостольства. Той, хто вступає до Апостольства молитви, складає обітницю і отримує диплом. Жодні статутні практики членів Апостольства молитви не зобов’язують під гріхом.

        Мета і засоби Апостольства молитви

        • Розбудження духовного і апостольського життя;
        • Поглиблення культу Найсвятішого Серця Ісуса і пожвавлення євхаристійної побожності;
        • Складання духовної жертви в намірах спільноти Церкви і світу;
        • Посвята членів сім’ї Божому Серцю;
        • Регулярне відзначення першої п’ятниці місяця;
        • Літургійне відзначення свят Пресвятого Серці Ісуса, Непорочного Серця Марії, а також Христа Царя;
        • Часте винагороджуючи Святе Причастя, Свята година, молитва;
        • Духовність цього об’єднання є євангельсько-місійна, а також практична;
        • Апостольство молитви становить площину для співпраці між священиками і світськими людьми, організовує молитовні, біблійні, апостольські та екуменічні нічні зустрічі.

        До 1946 року Апостольство молитви діяло при монастирі отців Василіан у Кристинополі (суч. Червоноград), а після легалізації УКГЦ його діяльність була відновлена 4 грудня 1990 року. Засновником і першим провідником став о. Єронім Кокоцький, який взявся за цю роботу з великим ентузіазмом. Першого дня після відновлення до лав Апостольства молитви вступило 59 жінок, які ще з підпілля очікували цього дня. За короткий час були створені гуртки як у Кристинополі, так і в навколишніх селах і містах.

        На даний час в Сокалі діє 5 гуртків, тобто 75 членів.

        Члени Апостольства молитви – це новітні апостоли Христової любові. Вони покликані  і вибрані Богом. Основною їх метою є молитвою і жертвою допомагати Ісусові спасти людські душі і прямувати до освячення. Члени Апостольства молитви щомісячно проводять свої збори, на яких вирішують свої духовні питання і проблеми. Збори проводяться строго за визначеним Статутом, де проводиться відповідна молитва, читається часопис «Місіонар». Священик проводить відповідну науку, заохочує до праці, молитви за добро своєї душі та душ інших людей. Обговорюються справи, що стосуються Апостольства молитви та духовного зросту його членів. Членами Апостольства молитви запроваджено у Храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Сокаль) набожество перших п’ятниць – Велика Обітниця. Незважаючи на спротив, почитателів Серця Ісусового є багато. Це завдяки членам Апостольства молитви, які заохочували інших до почитання Серця Ісусового, до прийняття Святого Причастя кожної першої п’ятниці місяця протягом дев’яти місяців. І все більше людей виявляють бажання до практики цього набожества. Ось як Ісус сказав с. Маргариті в третьому об’явленні Спасителя, що відбулось в 1675 році: «Ось те Серце, що так сильно полюбило людей. Воно не пошкодувало нічого. Воно вичерпало та знищило Себе, щоб довести, як сильно любить їх! Однак, як відплату від більшості, не отримую нічого, крім невдячності, зневаги, байдужості та погорди, які Мені в цій Тайні любові виявляють. Ще болючіше ранить Мене те, що змушений зносити образи від тих, які Мені посвятилися. Проте вимагаю від тебе, щоб п’ятниця після восьмиденного Торжества Мого Тіла була присвячена почитанню Мого Серця. Вірні зобов’язані в цей день приступати до Святої Трапези. Кривди, які завдають Моєму Серцю в Найсвятіших Тайнах, коли я привселюдно виставлений до почитання, необхідно надолужувати через винагородження! А Я обіцяю, що всіх, хто віддаватимуть шану  Моєму Серцю, та тих, хто до цього будуть заохочувати, обдарую після щедрот самого Божого Серця багатьма небесними ласками».

        Найбільше добро, яке людина може осягнути в житті – це спасіння душ, яке запевнив Ісус Христос, даючи с. Маргариті у 1689 році Велику Обітницю. І ми, члени Апостольства молитви, повинні нести людям знання про неї. Набожество Любові Серця Ісуса Господь залишив Собі на останні часи, коли світ буде в найбільшому упадку, щоб останній жар любові людського серця розігріти. Ми маємо доносити до людей віру в Божу любов, яка проявилася в розп’ятті Ісуса Христа за спасіння світу. Апостол Павло дякував за ту безмежну любов: «Ось чому я згинаю свої коліна перед Отцем, […] щоб пізнати Христову любов, що перевищує всяке уявлення» (Еф. 3:14,19). Це перше і основне завдання Апостольства молитви – розбуджувати в людських серцях любов до Христового Серця.

        Члени Апостольства молитви приймають також активну участь у громадському житті, допомагають, чим можуть, людям у потребах, відвідують відпустові місця, проводять коляду. З нашою участю такі заходи, як мітинги, пікети, розпочинаються з молитви. Ми привчаємо людей до молитви, до любові. Перечислити всіх добрих справ неможливо, їх буде багато. Проте найбільша з них – те, що ми є Апостольство молитви, що ми молимось і жертвуємо все на честь і славу Божу. Чекаємо на вас у нашому товаристві.

        Підготувала: п. Ганна Морда.


    Оголошення

    Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

     

    Запитуємо священика

    Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

     

    Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
    Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

    Шановні парафіяни!

    Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

     

    Пошук
      

    Фото з галереї
         
       
         

         
       
         

         
       
         



    Copyright MyCorp © 2013
    © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
    У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua