Послання, звернення

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

Учасники XV Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів, яка від 3 до 28 жовтня 2018 року відбувалася у Ватикані на тему «Молодь, віра і розпізнавання покликання», звернулися до молоді світу з наступним листом, якого наприкінці Святої Меси з нагоди закриття зачитав кардинал Лоренцо Балдіссері, Генеральний Секретар Синоду Єпископів:

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 

АРХИПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ НА ВЕЛИКИЙ ПІСТ

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

 

ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ДО ВІРНИХ УГКЦ ТА ВСІХ ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ З НАГОДИ СТОДВАДЦЯТИП'ЯТИРІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО

Господи, навчи мене

творити волю Твою, бо Ти єси Бог мій (Пс. 143, 10).

 

Послання Папи Франциска з нагоди XXV Дня хворого

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Різдво 2016 – 2017   (ВІДЕО)

  «Милосердя Двері» Богородиця різдвує,

  Воплотився Бог в Ній на землі.

  Вона для Бога стала небом,

  Тепер вітають Її всі. 

  Христос Рождається! Славіти Його!

 

 

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви стосовно небезпеки гендерної ідеології.

 

Спільне звернення греко-католицьких і римсько-католицьких епископів в Україні з приводу Дня пам'яті жертв голодоморів

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • 26.11.2016

   ПОСТАНОВИ Сімдесят третьої сесії Синоду Епископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

   18-19 листопада 2016 року Божого, Львів

   Для вдосконалення душпастирства в царині сповідництва:

   А.   Просити Блаженнішого Святослава:

   1) створити робочу групу для написання проектів послань до духовенства і вірних від Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на тему Святого Таїнства Покаяння та винесення їх на розгляд наступної Сесії Синоду;

   2) доручити Патріаршій комісії у справах духовенства розробити уніфіковану Програму семінарійного предмету «Сповідництво та духовний супровід» і критерії та типові зразки для проведення юрисдикційного іспиту для випускників семінарій.

   Б.    Доручити робочій групі для реалізації Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом» опрацювати та подати єпархіальним єпископам дидактичні матеріали для курсів постійної формації священиків на тему Святого Таїнства Покаяння.

   В.   Рекомендувати єпархіальним єпископам Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ:

   1) провести впродовж 2017 року Божого на основі дидактичних матеріалів, поданих робочою групою для реалізації Стратегії розвитку УГКЦ, освітні курси постійної формації духовенства на тему Святого Таїнства Покаяння;

   2) під час канонічної візитації парафій звертати особливу увагу на практику уділювання душпастирями Святого Таїнства Покаяння;

   3) залучити успішних місіонерів милосердя до моніторингу за якістю підготовки душпастирів та звершення Святого Таїнства Покаяння в єпархіях та екзархатах Верховного Архиєпископства.

   Г.    Доручити ректорам духовних семінарій УГКЦ забезпечити належну духовну та інтелектуальну підготовку духівників семінарій і заохочувати семінаристів до зрілого приймання Святого Таїнства Покаяння як могутнього засобу власного освячення та важливого елементу в підготовці до майбутнього служіння Святого Таїнства Покаяння.

   Для покращення соціального служіння в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ:

   А. Взяти до уваги звіт про теперішній стан соціального служіння у Верховному Архиєпископстві.

   Б. Просити єпархіальних єпископів Верховного Архиєпископства призначити у своїх єпархіях і екзархатах відповідальних за соціальне служіння.

   В. Доручити парохам і адміністраторам парафій Верховного Архиєпископства призначити у кожній парафії особу відповідальну за соціальне служіння.

   Прийняти з внесеними поправками та доповненнями Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо загроз гендерної ідеології.

   Прийняти звіт про проведення Святого року Божого милосердя в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ.

   Для належного вшанування 420-ліття Берестейської унії відправити 15 грудня 2016 року Божого в усіх храмах Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ подячні Літургії за дар єдності нашої Церкви з усильним молінням за єдність Церков Володимирового хрещення і за добрий стан святих Божих Церков і з’єднання всіх.

   Обрати митрофорного протоієрея Олексу Петріва секретарем Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на наступний трирічний статутний термін.

   Сімдесят четверту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести в січні 2017 року Божого.

   Ці постанови набирають чинності 1 грудня 2016 року Божого

   Голова Синоду:              Блаженніший Святослав (Шевчук)

  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua